Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Led Solar Light |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Material | PVC/Plastic |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | DBF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.