Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Lights | 7 & Up |
| Warranty | 3-year |
| Protection Level | IP68 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | > 20 |
| Material | PVC/Plastic |
| Lighting Area | 30 Square Meters |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Please indicate the color of the aluminum aluminum when placing an order | for example:white/black/silver aluminum track |
| length | 100ft/150ft/200ft/250ft/300ft |
| power | 0.72w/per light |
| model | 5 lights per meter/string |
| the size for aluminum track | 4025(length:100CM*width:4CM*height:2.5CM) |
| the size for per light | diameter30mm |
| chip | UCS2904 |
Instock
There are no reviews yet.