Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | vecli-2023-03-30-5 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | europe |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Acryl |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | vecli |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.