Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 8 cm |
| Model Number | Floating- Light – |
| Number of Lights | 6 |
| Warranty | 1 |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP68 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | Plastic |
| Certification | CCC, ce, FCC, LVD, LVD, FCC, CE, CCC |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Plastic |
| Technics | Hot Bending |
| Lighting Area | 10-15 Square Meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | WHATOOK |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.