Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 23 cm |
| Model Number | SP-2614 |
| Warranty | 1 year |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | Plastic |
| Certification | ce, EMC, ROHS |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Material | Plastic, Strong LLDPE plastic |
| Technics | Roto |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | ORANGESKY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Color | 16 color changing |
| Switch | with on/off switch |
| Remote | with IR remote control |
| Product Name | Solar Stone Shape Lights solar outdoor rock garden lights |
| Battery | Rechargeable Lithium Battery |
| Waterproof | IP54, can be used outdoor |
Instock
There are no reviews yet.