Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SPL-02 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 1 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 21-30W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, UL, SAA, RoHS, pse, LVD, GS, CE |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 10-15 Square Meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | VisWorth |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.