Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XM-TYD-MTY |
| Warranty | 2 years |
| Protection Level | IP44 |
| Style | ART DECO |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | IRON |
| Certification | ce |
| Power Source | SOLAR |
| Material | Metal |
| Lighting Area | 15-30 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | AMARYLLIS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.