Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.408 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LGG-TYND7 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2 years |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Number of light sources | 15~20 |
| Material | PVC/Plastic |
| Technics | Hot Bending |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.