Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TS-F2210 |
| Number of Lights | 7 & Up |
| Base Type | FESTOON |
| Protection Level | IP68 |
| Style | Contemporary |
| Light Source | Fluorescent |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | DC |
| Material | Plastic |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | T-SUNRISE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | Landscape lighting |
| Underwater Light | Garden Decoration Light |
| Landscape Spotlights | Pond Aquarium Light |
| Pool Light | Fountain Lamp |
Instock
There are no reviews yet.