Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Lotus Lamp |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Style | Modern Style |
| Light Source | Fluorescent |
| Body Material | Plastic |
| Certification | none, none |
| Material | Plastic, EVA |
| Technics | Spent grinding |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Size | 18cm |
| Feafure1 | Lotus Flower Design |
| Feafure2 | Wishing Lamp |
| Feafure3 | Fountain Pool Pond Lamp |
| Feafure4 | Lighting Decoration |
| Feafure5 | Garden Decor |
Instock
There are no reviews yet.