Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Number of Lights | 7 & Up |
| Warranty | 2 years |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | Plastic |
| Certification | ROHS, ce |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | > 20 |
| Material | Plastic |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | JOYPINJ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.