Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 9 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 0-5W |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.