Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 30 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Warranty | 2Years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | EMC, CCC, ROHS, ce, LVD, RoHS, CE |
| Voltage | 85-265V, AC85-265V/DC12V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | SZQIHANG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Color | Warm white/Natural white/Cold white |
| Power | 10W |
Instock
There are no reviews yet.