Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | YTYN0006 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 1year |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, EMC, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Feature 1 | courtyard wall lamp |
| Feature 2 | garden balcony street light |
Instock
There are no reviews yet.