Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | LED 01 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, CCC |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | XUANBONLIGHTING |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Size: | 42MM/65MM/80MM/100MM/120MM/150MM |
| Voltage: | AC85-265V DC12V |
| Power: | 1W 3W 5W 7W 9W |
Instock
There are no reviews yet.