Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 12 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | KPS-01 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | NICKEL |
| Warranty | 2-year |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | LUCERNA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Power | 1W Underground Light |
| Light Beam Angle | 120 |
| Working Temperature | -35°C~+55°C |
| Color Temperature | Warm White(2700-3000K), Nature White(4000-4500K), Cold White(6000-6500K) |
| Usage | Road Side Light, Squares Light, Walkways Light, Garden light |
Instock
There are no reviews yet.