Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.212 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 18 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | 23FLJ-DCD-E27 |
| Is Dimmable | No |
| Warranty | 2 years |
| Protection Level | IP65 |
| Style | ART DECO |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | AMARYLLIS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.