Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Model Number | PL-01 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | NICKEL |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC, ce, EMC, ROHS |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | VisWorth |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.