Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | OPL-011 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Base Type | e27 |
| Protection Level | IP54 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CCC, ROHS, ce |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | GY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.