Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 8 cm |
| Is Dimmable | No |
| Warranty | 1 |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65, IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 110-240V, 3 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | LTOON |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| The Origin of | Shenzhen |
| Model | LL-3W*4 |
| The Main Scope of Application | Residential Quarters, Villas, Parks, Squares, Etc. |
| Whether Cross-Border Supply | Is |
| Order Number | LL-3W*4 |
| Light Source Power | 3 |
| Type | Energy-Saving Projection Lamp |
Instock
There are no reviews yet.