Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 11 cm |
| Model Number | Solar Deck Lights |
| Is Dimmable | Yes |
| Warranty | 3 |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, VDE, UL, SAA, RoHS, pse, LVD, GS, FCC, EMC, CQC, CE, CCC |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Swiatla |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.