Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC, ce, CE |
| Voltage | 110V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Support1 | Dropshipping |
| Support2 | Wholesale |
| Service life | 20000h |
| Protection level | IP65 |
| Feature | service life Protection level Inductive switch/solar/wireless/remote c |
Instock
There are no reviews yet.