Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Model Number | JBD-IP67-YanCXx5 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 1 Year |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | PVC |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 12V, AC90-265V input, DC12V output |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | Thrisdar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Item | The extend cable for underground light Deck Light |
| Emitting Color | Black Body |
| Material | PVC |
| Diameter of Cable | Dia0.23CM |
| Power supply | Male and Female Extension Cord |
| Application | The extend cable for underground Deck Light |
Instock
There are no reviews yet.