Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 12 cm |
| Luminous Flux | >82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | 922 |
| Is Dimmable | Yes |
| Warranty | 1 |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Contemporary |
| Light Source | Incandescent Bulbs |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 220V |
| Power Source | SOLAR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | YUAITANE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Material | Engineering Plastics |
| Hightlight LED | Super bright COB |
| Feature 1 | Solar panels |
| Feature 2 | PIR Sensor Human induction |
| Feature 3 | IP67 Waterproof |
| Feature 4 | Easy installation |
| Feature 5 | Intelligent time switch control |
| Color temperature | white light 6000K |
| Battery | Built-in 18650 battery |
| Body Colour | Black |
| Battery-Mah | 20000mah |
Instock
There are no reviews yet.