Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 90 × 80 cm |
| Brand Name | XMSJ, hongxin |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Restaurant, Retail, Food Shop |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Ice Shape | Flake Ice |
| Voltage | 220V, 220V or customize |
| Power | 1100 |
| Dimension(L*W*H) | 33.5*57*52cm |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Automatic |
| Ice storage capacity | 30kg |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, Engine |
| Compressor brand | Other |
| Application | Industrial |
| Type | Snow cone cube shaving machine |
| Dimension | 33.5*57*52cm |
| Motor | 1100w |
| weight | 30kg |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.