Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 85 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Condition | New |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Food & Beverage Shops |
| Showroom Location | United States |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2023 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Embraco Compressor |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1.8KW |
| Weight | 130 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Application fields | Restaurant |
| Machinery Function | making slush |
| Output product name | Milkshake/ slushy |
| Feature | Fast cooling |
| Cylinder | 6.9L |
| Hopper | 11L |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Beater | Full stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.