Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 48.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 54 × 74 cm |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Model | XC212A |
| Capacity | 2 x 6L/2 x 1.6 Gal |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cylinder Material | Food-Grade PC |
| Power | 700W |
| Voltage | 110V |
| Product Size (L x W x H) | 15.3" x 17.9" x 23.8"/38.8 x 45.4 x 60.5 cm |
| Product Weight | 70.5 lbs/32 kg |
Instock
There are no reviews yet.