Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 67.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 55 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Processing | Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2023 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | others |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | ITO-120 |
| Voltage | 220V/50HZ, 110V/60HZ |
| Power | 500W |
| Weight | 31 KG |
| Dimension(L*W*H) | 240*530*800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Name | slush ice machine guangzhou |
| Capacity | 12L |
| Application | Hotel |
| Feature | Frozen Beverage |
| Type | Single Tank |
| Heating method | (-1.1-)-(-2.0)℃ |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.