Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 65 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GQ-SM112 |
| Brand Name | SYILIU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL, weee |
| Model: | GQ-SM112 |
| Voltage: | 220V / 110V optional order |
| Frequency: | 50HZ / 60HZ optional order |
| Power: | 570W |
| Bowl capacity: | 12L |
| N.W: | 30kg |
| Gross weight: | 40kg |
| Coolant: | R404 |
| Compressor: | EMBRACO |
Instock
There are no reviews yet.