Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 64 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Processing | Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | other |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Model Number | TL-30 |
| Voltage | 220V |
| Power | 500w |
| Weight | 44 KG |
| Dimension(L*W*H) | 470*580*790 |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | slush machine |
| Application | Beverage Shops |
| Usage | slushie machine |
| Keyword | Slush Maker |
| Capacity | 15L |
| Function | slush machine commercial |
| Item | Slush Machine Frozen Drink |
| Name | slush ice machine |
| Type | slush machine |
| Feature | slushie machine |
Instock
There are no reviews yet.