Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 53 × 80 cm |
| Brand Name | XMSJ, ITO/ASQ |
| Origin | Mainland China |
| Processing | Other |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | compressor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 1100W |
| Weight | 70 KG |
| Dimension(L*W*H) | 620*530*800mm |
| Processing Types | slush |
| Warranty | 1 Year |
| Function | slush smoothie dispenser |
| Model number | S120, S240, S360 |
| Dimension | 620*530*800mm |
| Usage | Make Slush |
| Keyword | Slush Maker |
| Capacity | 12L |
| Raw Material | 201 Stainless Steel / PC Tank |
| Components | compressor |
| Control system | Touch Screen |
Instock
There are no reviews yet.