Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 68 × 88 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XRJ-01 |
| Brand Name | JUEZHAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V 50HZ / 110V 60HZ |
| Power | 580W |
| Refrigerants | R22/R134a |
| Weight | 26KG |
| Size | 210*590*810mm |
| Capacity | 15L |
Instock
There are no reviews yet.