Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 37 × 58 cm |
| Brand Name | XMSJ, YIQU |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | W23 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 475x240x430mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 2200W |
| Voltage (V) | 220V |
| After-sales Service Provided | Onsite Installation |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Hot & Cold |
| Installation | Desktop |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, RV, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Laser Printing |
| Product Name | Hydrogen Reverse Osmosis Drinking Water Machine |
| Rated Voltage | 220-50HZ |
| Work Pressure | 0.4-0.8MPA |
| Total Net Water Volume | 2000L |
| Water production flow | 30L/H |
| Water Tank Capacity | 6L |
| Wast Water Tank Capacity | 2.5L |
| Water Heating Capacity | 18L/H(≥90℃) |
| Material | ABS |
| NET WEIGHT | 10.7kg |
Instock
There are no reviews yet.