Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MMBJ-J20 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product name: | Mein mein ice Machine |
| Rated power: | 20W |
| Gross weight: | 1.45kg |
| Rated voltage: | 3.7V |
| Rated current: | 5A |
| Product size: | 237x215x160mm |
Instock
There are no reviews yet.