Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 45 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Post Mix Soda Dispenser |
| Voltage | 220V-1P-50Hz |
| Rating | 0.25Kw |
| Size | 40*65*70cm |
| Weight | 60kg |
Instock
There are no reviews yet.