Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA, KERUI/CIHAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processing | Dispensing Machine |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, Gear |
| Condition | New |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Processing Types | Juice |
| Voltage | 220-240V/110-115V |
| Power | 600W |
| Weight | 44 KG |
| Dimension(L*W*H) | 430*510*770mm |
| Warranty | 1YEAR |
| Capacity | 12Lx2 |
| Body material | R304 Stainless Steel |
| Condenser | Red Copper Condenser |
| Evaporator | Copper Tube Inside |
| Transmission | Magnetic Transmission |
| Compressor | Imported |
| Cooling method | Air-cooling |
| Refrigerant | R404A |
| OEM service | Availabe |
| After Warranty Service | Video technical support |
Instock
There are no reviews yet.