Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 63.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 55 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Capacity | 20L /5.3 US gal |
| Temperature | 24.8-28.4°F |
| Dimensions (Lx Wx H) | 16.5 x15 x32.5 in |
| Wattage | 500W |
| Weight | 141 lbs/ 64 kg |
Instock
There are no reviews yet.