Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TKX-2.5L*2 |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Snow Melting Machine |
| Features | Double cylinder |
| Capacity | 2.5L (single cylinder) |
| Cooling power | 300W |
| Rated voltage | 110-220V |
| Product material | PC |
| Refrigerant | R134a |
| Weight | 22KG |
| Product size | 34*37*44cm |
Instock
There are no reviews yet.