Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 52 × 79 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated Power | 300W |
| Total Capacity | 9.5 US Gal (18L*2) |
| Temperature | 45~54℉ (7~12℃) |
| Tank Material | food-grade PC |
| Net Weight | 79.4 lbs / 36 kg |
Instock
There are no reviews yet.