Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 123 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 100 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XRJ |
| Brand Name | JUEZHAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V 50HZ / 110V 60HZ |
| Refrigerants | R22/R134a |
| Capacity | 15L *4 |
Instock
There are no reviews yet.