Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 63 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | X-120 |
| Brand Name | PBOBP |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL, weee |
| Product Name: | Snow Mud Machine |
| Product power: | 550W |
| Product capacity: | 12L |
| Product weight: | 25kg |
| Product power supply: | 220V/50Hz |
| Product size: | 240 * 530 * 800mm |
Instock
There are no reviews yet.