Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XC212A |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Model | XC212A |
| Product number | GL0969 |
| Category | Snow Melting Machine |
| Features | twin-cylinder, mini |
| Current | 4.0A |
| Capacity | 6L*2 |
| Net weight | about 28kg |
| Size about | 340*390*600mm |
| Note | English description |
Instock
There are no reviews yet.