Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA, SPACE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Applicable Industries | Food & Beverage Shops, Home Use, Hotels, Restaurant |
| Showroom Location | United States |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Voltage | 220V 50/60hz 110V 60hz |
| Power | 900 |
| Weight | 55 KG |
| Dimension(L*W*H) | 545x475x700mm |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Drive Mode | Magnetic transmission |
| Compressor | Embraco |
| Capacity | 3x12L |
| Material | Stainless steel 304 |
| Gross weight | 70kg |
| Packing | 615x545x735mm |
| Cold temperature | -4°C to -2°C (24.8°F to 28.4°F) |
| With LED Light | Yes |
| Refrigerant | R404a |
| Overnight function | Yes |
Instock
There are no reviews yet.