Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 90 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Processing | Other, margarita making machine |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | XRJ-118(LARGE CYLINDER) |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 1200W |
| Weight | 85 KG |
| Dimension(L*W*H) | 390*770*810MM |
| Processing Types | margarita |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | slush machine |
| Body Material | Stainless steel |
| Certification | CE |
| Cooling cylinder | 20L |
| Hopper cylinder | 11L |
| Production | 50HZ/60Hz |
| Usage | Mashing |
| Type | Commercial Slushy Slush Machine |
| Function | Multifunctional |
Instock
There are no reviews yet.