Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 53 × 80 cm |
| Model Number | X-120 |
| Brand Name | LJPJP |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL |
| Power | 550W |
| Capacity | 12L |
| Voltage | 220V |
| Weight | 25KG |
| Size | 240*530*800mm |
Instock
There are no reviews yet.