Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 39 × 46 cm |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Name: | Commercial Slushy Machine |
| Rated voltage: | 110~220V/50-60HZ |
| Cooling power: | 300W |
| Refrigerant: | R134a |
| Material: | PC |
| Capacity: | 2.5L x 2 |
| Size: | 34*37*44cm |
Instock
There are no reviews yet.