Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 32 × 86 cm |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | Stainless Steel + PC + ABS |
| Capacity | 15 L / 4 gallons |
| Power | 500W |
| Voltage | 110V/220V |
| Product Dimension | 20.5 x 8.3 x 31.5 inch / 52 x 21 x 80 cm |
| Weight | 72.8 lbs / 33 kg |
Instock
There are no reviews yet.