Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 52 × 74 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated Power | 270W |
| Total Capacity | 9.5 US Gal (12L*3) |
| Temperature | 5~12℃ (41~53.6℉) |
| Refrigerant | R134A |
| Gross Weight | 71.5 lbs (32.4 kg) |
| Package Dimensions (L x W x H) | 21.3"x19.7"x26.8" (54x50x68 cm) |
Instock
There are no reviews yet.