Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 57 cm |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Control Type | Electronic |
| Rated Power | 1500W |
| Capacity | 1.5L (50.7 oz) |
| Rotary Speed | 4400-20000 rpm |
| Net Weight | 17.6 lbs (8 kg) |
| Product Dimensions | 10.6"x8.9"x18.7" (270x225x475 mm) |
Instock
There are no reviews yet.