Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 36 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 1500w |
| Slice Thickness | 2.5mm3.5mm/5mm/7mm/10mm/15mm/21mm |
| Speed | 150kg/H |
| Weight | 25KG |
| Model Number | TS-1 |
| Brand Name | DSS-F |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated voltage | 110V/220V |
| Size | 47*28*49cm |
| Blade diameter | 105mm |
| Features | easy to disassemble, easy to install |
Instock
There are no reviews yet.